+90 542 241 72 13 | [email protected]

KİRALAMA

Davraz Kayak Merkezi’nde 11 Kayak odası var, işte sizin için en iyi 3 seçenek. Davraz Dağı’nın engin arazisini keşfetmek için kayak ve snowboard kiralayın. Çeşitli marka ve donanım seçenekleri arasından seçim yapın. Geniş ekipman yelpazesiyle, her zaman istediğiniz zaman doğru teçhizatı alacağınızı garanti ediyoruz.

SUDEM

Kayak ve snowboard
Dört tokalı kayak botu
Kayak ayakkabısı

+90 531 298 52 88

PERCEMKAYA

SKI AND SNOWBOARDS
FOUR-BUCKLE BOOTS
SNOWSHOES

+90 545 893 10 85

ANKA SKI

SKI AND SNOWBOARDS
FOUR-BUCKLE BOOTS
SNOWSHOES

+90 506 111 22 22

DERSLER

Davraz açık. Kayak ve snowboard eğitmenlerimiz, tüm içeriden bilgilerle ve becerilerinizi bir sonraki düzeye taşıma kararlılığıyla yamaçlara geri dönmeye hazırdır. Tüm yaş grupları için derslerimiz var ve tüm grup dersleri her grubun üyesine göre özelleştirilecek. Daha küçük dersler, daha fazla bire bir ilgi ve dağda daha kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş bir deneyim anlamına gelir. Daha fazla ayrıntı için eğitmenlerimizle iletişime geçin.

Çoklu hafta
Özel
Keşfetme alanı
Serbest sürüş

+90 533 480 5836 / Nurtay Yatman

GEZİCİ VE KAHVEHANE

KAHVE GEZİCİ

Günlük bir gezi mi planlıyorsun
Davraz kayak merkezi? Kayak kartı almak istemezsiniz. sadece ziyaret etmek ve keşfetmek, belki de sadece kaydırmak mı istiyorsunuz?
Excursionist Hotel, kayak veya snowboard yapmayı planlamayanlar için özel olarak tasarlanmıştır.
Davraz-Ski-resort-stop
Davraz-coffee-shops

KAHVE DÜKKANLARI

Davraz dağı çevresinde dört adet kahve dükkanı var. İkisi 1. Telesiyej yakınında, biri 2. Telesiyej yakınında ve sonuncusu T-barın altında yer almaktadır.