+90 542 241 72 13 | [email protected]

KİRALAMA

Davraz Kayak Merkezi’nde 11 Kayak Kiralama Odası var, işte sizin için en iyi 3 seçenek. Davraz Dağı’nın engin arazisini keşfetmek için kayak, kızak ve snowboard kiralayın. Çeşitli marka ve donanım seçenekleri arasından seçim yapın. Geniş ekipman yelpazesiyle, her zaman istediğiniz zaman doğru teçhizatı alacağınızı garanti ediyoruz. Diğer kiralama işletmelinin detaylarını internetten bulabilirsiniz.

SUDEM

Kayak ve snowboard
Dört tokalı kayak botu
Kayak ayakkabısı kızak

+90 531 298 52 88

PERCEMKAYA

Kayak ve snowboard
Dört tokalı kayak botu
Kayak ayakkabısı kızak

+90 545 893 10 85

ALFA SKI

Kayak ve snowboard
Dört tokalı kayak botu
Kayak ayakkabısı Kızak

+90 5312985288

DERSLER

Kayak ve snowboard eğitmenlerimiz, tüm içeriden bilgilerle ve becerilerinizi bir sonraki düzeye taşıma kararlılığıyla eğitime hazırdır. Tüm yaş grupları için dersler ve tüm grup dersleri her grubun üyesine bireysel ihtimam gösterilir. Daha küçük dersler, daha fazla bire bir ilgi ve dağda daha kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş bir deneyim anlamına gelir. Daha fazla ayrıntı için eğitmenlerimizle iletişime geçin.

Çoklu hafta
Özel
Keşfetme alanı
Serbest sürüş

+90 533 480 5836 / Nurtay Yatman

Günübirlikçiler & yeme içme

yeme & içme

Günlük bir gezi mi planlıyorsunuz? Davraz kayak merkezinden Kayak skipass almak istemezseniz sadece ziyaret etmek ve keşfetmek sadece kızakla kaymak mı istiyorsunuz? hepsi mümkün. Günübirlikçilerin kullanıma hazır olan mekandan faydalanarak güzel bir gün geçirebilirsiniz.
 
 
Davraz-Ski-resort-stop
Davraz-coffee-shops

ÇAY KAHVE MEKANLARI

Davraz dağı çevresinde dört adet kahve dükkanı var. İkisi 1. Telesiyej yakınında, biri 2. Telesiyej yakınında ve sonuncusu T-barın altında yer almaktadır.